Bydgoskie Rakiety – tenis, emocje i świetne towarzystwo!
Kobiece rozgrywki w Bydgoszczy
Za nami kolejna edycja turnieju Bydgoskie Rakiety, organizowanego przez Andrzeja Sidorowicza. Na kortach spotkały się kobiety połączone wspólną pasją do tenisa, aby aktywnie spędzić czas, poznać nowe osoby i oczywiście rozegrać wiele ciekawych meczów.
Uczestniczki zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały systemem "każda z każdą". Do 4 wygranych gemów. Sportowy poziom był bardzo wyrównany, dzięki czemu nie brakowało emocji, zaciętych wymian i wielu uśmiechów po obu stronach siatki.
To jednak nie wyniki były tego dnia najważniejsze. Bydgoskie Rakiety po raz kolejny pokazały, że tenis to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do budowania relacji, wspólnego spędzania czasu i tworzenia wyjątkowej społeczności kobiet, które wzajemnie się wspierają i motywują.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, energię i fantastyczną atmosferę. Szczególne gratulacje należą się debiutantkom, które świetnie odnalazły się w turniejowym klimacie.
Bydgoska Liga Tenisa była jednym z fundatorów upominków.
Kolejna edycja wydarzenia już 4 lipca.